Jak wykonujemy sprzątanie mieszkań, biur i domów?
Sprzątanie w Toruniu wykonuje kompetentny personel
Nasza firma zatrudnia sumienny i kompetentny personel. Ponieważ w pracy wykorzystujemy profesjonalne urządzenia i środki firmy Kärcher, dlatego dbamy o przeszkolenie kadry. Połączenie umiejętności pracowników i stosowanie sprawdzonego na rynku sprzętu pozwala nam osiągać wysoki standard świadczonych usług i uzyskiwać zadowolenie klientów.
Sprzątanie wykonujemy w mieście Toruń, a także okolicach
Naszym głównym obszarem działania jest miasto Toruń i okolice. Pracujemy także w regionie kujawsko-pomorskim, a sporadycznie w innych częścich kraju.
Projesjonalny sprzęt sprzątający

ANTYALERGICZNE PRANIE DYWANÓW, WYKŁADZIN, TAPICERKI MEBLOWEJ
I SAMOCHODOWEJDo dogłębnego i antyalergicznego prania dywanów, czy tapicerek używamy odkurzaczy piorących firmy Kärcher. Polega ono na ekstrakcyjnym czyszczeniu wybranych powierzchni środkiem antyalergicznym. Czyszczenie pozwala na usunięcie roztoczy i ich odchodów nawet do 9 miesięcy po zastosowaniu. Powierzchnie wysprzątane w ten sposób są bezpieczne dla dzieci, w tym niemowląt, dorosłych, jak i zwierząt. Usługa ta jest szczególnie przydatna dla osób z aleriami. Pranie urządzeniami firmy Kärcher pozwala również odzyskać dawną świetność dywanom, wykładzinie, meblom tapicerowanym, jak i wnętrzom pojazdów. Mocne turbiny ssące pozostawiają jedynie śladowe ilości wilgoci na czyszczonych powierzchniach, przez co chronią je przed przemoczeniem. Z kolei stosowane środki nie pozostawiają brzydkiego zapachu.
Zaawansowane techniki sprzątania
PAROWE MYCIE OKIEN, KABIN PRYSZNICOWYCH, PŁYTEK, FUG, ITP.

Parownica wytwarzająca parę o temperaturze do 150 ºC pozwala uzyskać wysoką wydajność na czyszczonych powierzchnich. Środkiem, który czyści w ten sposób okna, kaloryfery, płytki czy baterie jest para. Zapewnia to higieniczność tych miejsc bez użycia środków chemicznych. Wysoka temperatura pary oraz specyficzne dysze i szczotki umożliwiają dogłębne czyszczenie oraz niszczenie zarazków. Dzięki nim można dotrzeć do miejsc trudnodostępnych. Parownicą firmy Kärcher usuwamy również zabrudzenia i odkrywamy pierwotny kolor fug. Powierzchnie płaskie, jak szyby, lustra czy szklane drzwi czyścimy przy użyciu urządzeń do odsysania. Gwarantuje to higienicznie czystą pracę bez pozostawiania smug.
Sprawdzone metody sprzątania w Toruniu
SZOROWANIE I POLEROWANIE PODŁÓG

Specjalistyczne czyszczenie podłóg wykonujemy szorowarką na mokro z odsysaniem. Duży i równomierny nacisk urządzenia pozwala na doczyszczenie nawet porowatych struktur. Połączenie funkcji szorowania, odsysania i polerowania skraca czas potrzebny na wyczyszczenie i przywrócenie połysku zabrudzonym powierzchniom. Szorowarką Kärcher sprzątamy również trudnodostępne miejsca np. pod meblami czy regałami, których odstęp od podłogi wynosi więcej niż 7 cm.
O FIRMIE   |   OFERTA   |   CENNIK   |   JAK DZIAŁAMY   |   KONTAKT
Copyright ©

SprzatanieTorun.eu


Projekt strony www i pozycjonowanie | Neokom

Sprzątanie Toruń

  |  

Sprzątanie domów Toruń

  |  

Sprzątanie mieszkań Toruń

  |  

Sprzątanie biur Toruń

  |  

Mycie okien Toruń

  |  

Pranie dywanów Toruń

  |  

Prace ogrodowe Toruń